Wesele jest jednym z najważniejszych dni w Waszym życiu. Każdy z Was chce, by ten dzień wyglądał idealnie a emocje, które mu towarzyszą były wyjątkowe i pozostały w pamięci jak najdłużej. Zdecydowaliście już, że atrakcją będzie weselny drink bar! Jednak nagle pojawia się pytanie:

Ile trwa obsługa barmańska na weselu?

obsluga barmanska

Obsługa barmańska – ile godzin?

Wszystko zależy od Was, jako przyszłej Pary Młodej, oraz od Waszych oczekiwań. Serwis koktajli zaczyna się zazwyczaj godzinę po wejściu Pary Młodej na salę. Pierwsza godzina poświęcona jest przywitaniu Młodej Pary, gości weselnych, wzniesieniu toastu, oraz uroczystym posiłku. Po tej oficjalnej części, rozpoczyna się obsługa barmańska. To, jak długo ona potrwa, zależy tylko i wyłącznie od Was.

obsluga barmanskaCzy 8 godzin serwisu koktajli to standard?

Najczęściej pary młode decydują się na serwis koktajli przez ok. 8 godzin. Oczywiście barmani przyjeżdżają na 2 godziny przed rozpoczęciem wesela, aby przygotować stanowisko pracy. Okres przygotowania nie jest wliczany w czas usługi, liczymy go dopiero od momentu startu serwisu. 

 

obsluga barmanska

Czy można przedłużyć obsługę barmańską?

Często pytacie czy usługę drink baru można przedłużyć? Oczywiście istnieje taka możliwość i zdarzało się to bardzo często! W umowie posiadamy zapis, że istnieje możliwość przedłużenia obsługi barmańskiej nawet w trakcie wesela. Często zainteresowanie barem podczas uroczystości przechodzi najśmielsze oczekiwania, więc Pary Młode decydują się na przedłużenie usługi. Bywało również tak, że goście widząc co się dzieje przy barze po 8 godzinach podchodzili do barmanów i ogłaszali: “nigdzie nie jedziecie – trzeba miksować dalej bo potrzebujemy Waszych koktajli”! 


Przygotuj swoje Mojito w domu ===> Jak zrobić koktajl Mojito?


A może Pokaz Barmański wraz z serwisem koktajli?

Weselny drink bar to nie jedyna forma atrakcji, która może zagościć na Waszym weselu. Jeżeli chcesz podnieść prestiż swojego wesela i zachwycić swoich gości, warto zastanowić się nad pokazem barmańskim. Pary młode decydujące się na tą atrakcję, mają również do wyboru opcje z dwu lub trzy godzinnym serwisem koktajli. Taka forma sprawdza się doskonale na mniejszych przyjęciach, oraz na weselach, na których Pary Młode nie chcą drink baru na całym weselu.

pokaz barmanski

To Wasze Wesele!

Podsumowując to od Was zależy przez ile godzin będziemy serwować koktajle na Waszym weselu.

Zapraszamy na nasz Fanpage gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć z naszych realizacji!

Przejdź do ===> GALERIA ZDJĘĆ 

Jeżeli nasuwają się Wam jeszcze jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu.

Z barmańskimi pozdrowieniami.
Oryginalna Rodzinka
#dozobaczeniaprzybarze