Barman na domówkę, czyli jak zamienić klasyczną imprezę w eleganckie przyjęcie!

Kilkukrotnie publikowaliśmy już na naszym blogu artykuły, jak zostać domowym barmanem i bohaterem swojego domowego przyjęcia. Piszecie do nas, dziękując za wiedzę i pomysły, które mieliście okazję testować na niejednym przyjęciu i wielokrotnie zaskoczyliście swoich gości różnymi wspaniałymi kompozycjami koktajli. Szczególnie tymi własnymi, z użyciem ulubionych alkoholi i owoców.

A zastanawialiście się co w momencie gdy nie macie czasu być domowym barmanem? Gdy np. macie urodziny i jako jubilaci, nie wypada abyście spędzili pół wieczoru w kuchni (mimo, iż ponoć tam odbywają się najlepsze imprezy 😉 )

 

barman na domówkę

Co powiecie o rozwiązaniu jakim jest…

… Barman na prywatkę

Welcome drink, który przywita Waszych gości, tworząc magiczny efekt „wow”, który wszyscy zapamiętają na długo. Koktajle komponowane wedle upodobań i życzeń uczestników przyjęcia. Wspaniała atmosfera przy barze, sprzyjająca zawieraniu nowych jak i utrwalaniu starych znajomości. Wspaniałe pamiątki w postaci zdjęć Waszych gości ze wspaniałymi koktajlami w dłoni… To tylko niektóre z pozytywnych aspektów jakie otrzymujecie rezerwując barmana na swoje przyjęcie. Przede wszystkim otrzymujecie możliwość swobodnego celebrowania Waszej imprezy, podczas gdy barman na domówkę zadba o Waszych gości w najlepszym tego słowa znaczeniu. 

barman na domówkę

Barman na urodziny

Jedną z imprez, podczas których warto postawić na drink bar są Wasze… urodziny! Jubilatowi nie przystoi przecież spędzić całej imprezy w kuchni aby przygotowywać trunki dla swoich gości. Jest to czas, który powinniście celebrować najlepiej jak potraficie, a o podniebienia i kubki smakowe zadba barman na domówkę. Pyszne, wspaniale ozdobione koktajle oraz atmosfera przy barze to atuty, które zamienią klasyczną domową imprezę w wysokiej klasy przyjęcie.

 

Wyobraźcie sobie, że przez całe przyjęcie Wasi goście obsługiwani są przez eleganckiego, profesjonalnego barmana. Jego zadaniem jest zadbać o kubki smakowe Waszych gości, serwując zarówno koktajle klasyczne, jak i własne, oryginalne receptury… Robi wrażenie prawda?

 

Barman na wieczór panieński

Organizowaliście lub macie w planach organizację wieczoru panieńskiego? Zastanawialiście się jak sprawić by wieczór ten był oryginalny i zapadł w pamięci przyszłej Panny Młodej oraz reszty uczestniczek? Striptizer wydaje Wam się oklepanym pomysłem?

Szukacie spektakularnego show, które jednocześnie zaskoczy i zaangażuje wszystkich uczestników do wspólnej zabawy?

Postawcie na pokaz barmański, który doskonale sprawdzi się na przyjęciach okolicznościowych oraz wieczorach panieńskich!

Zastanawiacie się zapewne co to takiego. Otóż jest to widowiskowe show podczas którego barman w efektowny sposób miksuje koktajle. W powietrze wzbijają się butelki, sprzęt barmański, shakery, lód, szklanki. Prezentuje swoje najlepsze umiejętności, a to wszystko w rytm odpowiednio dobranej muzyki. Podczas pokazu przygotowywane są wspaniałe drinki dla Waszych gości.

Wyobraźcie sobie zaskoczenie przyszłej Panny Młodej, która otrzymuje taką atrakcję w jako niespodziankę. Jest to również świetna forma prezentu, którą możecie wręczyć bliskim lub przyjaciołom niezależnie od okoliczności. Pokaz barmański integruje wszystkich uczestników imprezy, niezależnie od płci jak i wieku. Jednym słowem pomoże on stworzyć unikalny klimat Waszego przyjęcia


Sprawdź czym jest pokaz barmański —> KLIKNIJ


Jeżeli chcesz zorganizować niezapomniane przyjęcie i w wyjątkowy sposób zadbać o swoich gości to…

… wynajmij barmana!

Jeżeli planujesz wesele, jubileusz, imprezę firmową, wieczór kawalerski, panieński czy też „domówkę” w gronie przyjaciół, warto pomyśleć o atrakcji, która sprawi, że wszystkie zaproszone osoby poczują się wyjątkowo.

A co z osobami, które nie piją alkoholu?

Żaden problem! Zadbamy również o nich. Obecność barmana na Twojej imprezie to przecież nie tylko koktajle alkoholowe ale również ich wspaniałe odpowiedniki w formie bezalkoholowej. A wszystko po to, aby Wasze przyjęcie uczynić jeszcze bardziej magicznym i wyjątkowym.

pokaz barmański