OFERTA BARMAŃSKA

Oryginalny Bar to coś więcej niż obsługa barmańska.
Poznaj szczegóły naszej oferty.


BARMAN NA WESELE

Każdy marzy o tym aby jego wesele było wyjątkowe, wyróżniające się od innych. Takie marzenie zdecydowanie spełni nasz Oryginalny Weselny Drink Bar. Nasze usługi to nie tylko wykonanie zadania, ale przede wszystkim rewelacyjna atmosfera przy barze oraz serwowanie koktajli i zadowolenie kubków smakowych Państwa gości! Możliwość skorzystania z usług profesjonalnego barmana, to z pewnością wybicie się ze weselnych standardów.

Podczas obsługi zapewniamy:
Mobilne bary. Sprzęt barmański. Pełen asortyment alkoholi, soków i napoi. Pakiet owoców. Szkło do różnego rodzaju koktajli. Lód (w kostkach, kruszony). Wszelkie dodatki i elementy dekoracyjne do koktajli.

Poproś o ofertę.

Dlaczego właśnie barman na weselu?

Wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu. To moment pełen wzruszeń i emocji, który zapamiętujemy na długie lata. Galeria zdjęć z tego dnia obfituje we wszystkie najważniejsze chwile oraz całą oprawę. Państwo młodzi szukają rozmaitych sposobów na uatrakcyjnienie tego wydarzenia – zarówno jeśli chodzi o dekorację jak i specjalne elementy. Jednym z nich są barmani na wesele, którzy bez wątpienia stanowią pozostający na długo w pamięci akcent tego wyjątkowego dnia.

Czym zajmuje się barman na weselu?

Barmani na wesele mogą mieć rozmaite zadania. Począwszy od bycia “drink bar barman”, czyli serwowania drinków zgodnych z życzeniami gości, po te mniej oczywiste, czyli specjalne pokazy. Może to być taniec z żonglerką, bądź też inny sposób na pokazanie swojego barmańskiego kunsztu. Obsługa barmańska to spore ułatwienie dla starosty, który na tradycyjnych weselach jest odpowiedzialny za serwowanie alkoholu. Barman na wesele przejmie część jego obowiązków, tym samym dodając temu wyjątkowemu dniu atrakcyjności.

Barman na wesele – coś dla duszy i dla ciała

Obsługa barmańska na weselu to nie tylko jedna z wielu atrakcji, ale również element wiążący się z wymiernymi korzyściami. Nie wszyscy goście piją wódkę weselną. Para młoda dba o to, aby każdy czuł się wyjątkowo, dlatego urozmaica ofertę trunków starając się sprostać oczekiwaniom każdego gościa. Mobilny bar to jeden ze sposobów, który nie tylko pozwala na poszerzenie karty alkoholi, ale również będzie stanowił niezwykle atrakcyjną formę ich podania. Drinki barmańskie barman na wesele przygotowuje zazwyczaj na oczach gości. Stanowi to mini spektakl, który przykuwa uwagę i sprawia, że niemalże każdy chce tego spróbować.

Pokazy barmańskie flair show

Barmani na wesele są nie tylko odpowiedzialni za przygotowanie trunków. Niektórzy z nich dodatkowo oferują pokaz, który na długo pozostanie w pamięci gości nie tylko za sprawą zdjęć, ale przede wszystkim niezapomnianych przeżyć. Pokazy barmańskie nie są zwyczajnym przygotowywaniem drinków – mogą to być nawet mini sztuki teatralne, czerpiące z kilku dziedzin i w perfekcyjny sposób pokazujący kunszt barmański.

Pokazy flair show to atrakcja, której nie da się zapomnieć. To połączenie uczty dla ciała i dla oczu. Wesele wzbogacone o taką ofertę będzie jednym z najdłużej zapamiętanych. Pokazy podczas imprez weselnych to sztuczki barmańskie, taniec, serwowanie najwyśmienitszych drinków oraz na koniec… fire show, czyli wybuchu ognia. Dodatkowym plusem takiego pokazu jest włączenie do udziału w nim widowni, co sprzyja wzajemnej integracji.

Firmy oferujące obsługę barmańską doskonale zdają sobie sprawę, jakie korzyści wiążą się z pokazami flair show. Takie rozwiązanie bez wątpienia wpływa na atmosferę, dzięki czemu wesele może być jedną z najmilej wspominanych imprez.

Ile to kosztuje barman na wesele?

Obsługa barmańska wiąże się z dodatkowymi kosztami – tego nie da się ukryć. Jednak jeśli by przyjrzeć przyjrzeć się tej kwestii to może się okazać, że tak naprawdę wiąże się ona z… oszczędnością. To nie pomyłka! Zakup zróżnicowanych trunków również wiąże się kosztem. Profesjonalny barman na wesele, ceny przygotowanych przez siebie drinków wlicza w swoją stawkę. Daje nam to możliwość posiadania urozmaiconej oferty, a przy tym niezwykle atrakcyjnie podanej!

Ceny usług barmańskich są zróżnicowane. Wiąże się to m.in. z różnorodnością ofert i posiadanych umiejętności. Im wyższy poziom, tym niestety – trzeba więcej zapłacić. Dodatkowo wszystko zależne jest od tego, kto jest odpowiedzialny za zakup konkretnych składników na drinki. Jeśli nasz specjalista, to trzeba się liczyć z tym, że nasz koszt to będzie – barman na wesele + cena składników. W innym wypadku, płacimy wyłącznie za usługę specjalisty. Oferta barmanów jest szeroka, więc bez wątpienia każdy znajdzie korzystne dla siebie rozwiązanie. Ceny barmanów zazwyczaj wynoszą ok. 1000 – 1500 zł.

Sale weselne czasem w swojej ofercie posiadają możliwość wynajęcia barmana. Jest to korzystne rozwiązanie, ponieważ może się wiązać ze sporą oszczędnością. Barmani na wesele, cena wynajmu sali, składników oraz szereg innych czynników – wszystko to zapłacimy w ramach jednej sumy.

Wesele bar – ciekawe rozwiązanie na urozmaicenie imprez weselnych

Bar mobilny urozmaica imprezę weselną, tym samym nadając jej niepowtarzalny charakter. Województwo opolskie posiada szeroką ofertę w tym zakresie, charakteryzującą się najwyższej klasy specjalistami, którzy posiadają spore doświadczenie w tej dziedzinie. Oferta poszczególnych firm jest zróżnicowana, ale bez wątpienia każda przyszła para młoda znajdzie rozwiązanie na miarę swoich możliwości. Później – klikając przycisk – skontaktuje się z wybranymi przez siebie barmanami i omówi szczegóły dotyczące tego wyjątkowego dnia.

Otwarty bar, barman na wesele, czy jeszcze inne rozwiązanie? To wszystko zależy od nas, jednak nie da się ukryć, że najatrakcyjniejszym rozwiązaniem jest barman na wesele. Takie rozwiązanie sprawi, że zorganizujemy wesele z klasą, którego przez długie lata goście na zapomną!

OFERTA

Oryginalny Bar to coś więcej niż obsługa barmańska.
Poznaj szczegóły naszej oferty.

Obsługa barmańska >


Każdy klient jest dla Nas wyjątkowy, dlatego też nasza oferta dostosowywana jest do Twoich potrzeb!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego co robimy, masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami i umów na niezobowiązujące spotkanie!


Mamy siedzibę we Wrocławiu - działamy na terenie całej Polski.


0