Drinki bezalkoholowe czyli jak świetnie się bawić bez alkoholu.

Zapewne większość z Was kojarzy słowo „drink” lub „koktajl” z imprezą, gronem przyjaciół oraz dobrą zabawą. Kolejną myślą, która pojawia się po wypowiedzeniu tych słów to mieszanka alkoholowa… Ale czy aby na pewno? O tyle o ile pierwsze skojarzenie jest jak najbardziej trafne, to z drugim można by polemizować.

Dziś opowiemy Wam o koktajlach, które dedykowane są absolutnie dla wszystkich gości przy naszym barze, niezależnie od tego czy mogą one spożywać alkohol. Najpierw jednak odpowiemy sobie na pytanie:

Czy osoby nie mogące spożywać alkoholu mogą napić się drinka?

drinki bezalkoholowe

Kolorowe drinki bezalkoholowe

Oczywiście, że tak! Czasy, gdy osoby stroniące od alkoholu skazane były na celebrowanie wspaniałych chwil szklanką wody, coli czy soku, już dawno minęły! Wraz z ewolucją i coraz większą świadomością koktajlową naszego społeczeństwa, aby spełnić potrzeby wszystkich gości przy barze, powstały drinki bezalkoholowe. Od tego czasu wznoszenie toastów przez osoby niepijące nabrało zupełnie innego wymiaru.

Organizując wesele lub innego rodzaju przyjęcie, zawsze chcecie w najwyższym stopniu zadbać o Waszych gości. Kiedyś wystarczyło dobre „zaplecze” alkoholowe i wszyscy byli zadowoleni. Ale czy aby na pewno WSZYSCY?

Koktajle bezalkoholowe na wesele

Statystycznie, organizując przyjęcie na 100 osób, ok 15-20 osób to osoby niepijące alkoholu. Przyczyn ich abstynencji może być bardzo dużo. Często wśród Waszych gości znajdują się bowiem panie, które spodziewają się dziecka lub karmią jeszcze nowo narodzonego „bąbelka”. Podobnie jest z osobami, które nie mogą spożywać alkoholu ze względów zdrowotnych.

Pamiętajcie również o życzliwym przyjacielu, który zadeklarował się odwieźć Waszych gości do domu po zakończonym przyjęciu. Czy jest sposób aby również oni na równi z osobami pijącymi celebrowali szczęśliwe chwile? Oczywiście! Rozwiązaniem są właśnie koktajle bezalkoholowe!

koktajle bezalkoholowe

Drinki bezalkoholowe dla dzieci

Bo i o najmłodszych uczestnikach przyjęcia warto pamietać.  Podczas rezerwacji barmana na Wasze wesele, w trosce o Waszych gości pytacie o koktajle bezalkoholowe, aby każdy uczestnik mógł w pełni skorzystać z tej atrakcji. Zawsze kierowaliśmy się dewizą „Drink bar jest dla każdego” wiec i dzieci są stałymi gośćmi przy naszym barze.

Dbamy o nich z równie wielką uwagą jak o dorosłych uczestników imprezy. Wyobraźcie sobie zadowolenie brzdąców pijących pyszny, owocowy koktajl bezalkoholowy, przyozdobiony parasolką czy też świeżymi owocami. Koktajle bezalkoholowe sprawiają, że każdy z Waszych gości może napić się czegoś oryginalnego, nawet gdy nie może on spożywać alkoholu.


Dowiedz się jak przygotować bezalkoholowe Mojito —> KLIKNIJ


egzotyczne koktajle

Koktajl bezalkoholowy może uratować Wam życie!

Oczywiście mowa tu bardziej o Waszym samopoczuciu dzień po imprezie 🙂

Aby nie dopuścić do pojawienia się „syndromu dnia poprzedniego” musicie przestrzegać kilku bardzo ważnych zasad. Jedną z nich jest nawadnianie się w przerwach między konsumpcją alkoholu. Zazwyczaj w tym celu polecamy napić się szklanki wody lub… właśnie drinka bezalkoholowego! Pamiętajcie więc aby co kilka toastów zawitać do uśmiechniętego barmana po jakiś bezalkoholowy, bogaty w witaminy, koktajl.

Po raz drugi takie bezalkoholowe mikstury mogą Wam uratować życie gdy jednak obudzicie się z kacem. Warto wtedy sięgnąć po bezalkoholowe Mojito czy Krwawą Mery. Kompozycje te, pomogą nawodnić Wasz organizm, uzupełnić witaminy i mikroelementy a Wy staniecie na nogi szybciej, niż się tego spodziewacie!

koktajle bezalkoholowe

Zalet i pozytywnych akcentów drinków bezalkoholowych jest nieskończenie wiele. Ich zdecydowanie najlepszą cechą jest to, że mogą one zagościć na KAŻDEJ imprezie. Od kinderbalu, który organizujecie aby świętować urodziny Waszej „pociechy”, po wesela, na których osoby niepijące na pewno docenią tego typu ukłon w ich stronę.

Koktajle bezalkoholowe sprawią, że Wasi goście poczują się docenieni, mogąc wznieść toast za Wasze zdrowie wspaniałym drinkiem, który niczym nie odbiega od jego alkoholowej wersji.  Również Wy, jako Para Młoda docenicie ich zalety i niejednokrotnie zawitacie do baru po mikstury, które pozwolą Wam bawić się wspólnie z Waszymi gośćmi, trzymając fason do końca przyjęcia 😉


Przeczytaj czemu warto zarezerwować barmana na swoje wesele —> KLIKNIJ


drink bar na wesele