Często zastanawiacie się czy warto zarezerwować barmana na swoje wesele? Nasza odpowiedź brzmi: zdecydowanie TAK, jednak nie dla wszystkich jest to takie oczywiste. Dziś odpowiemy Wam na pytanie:

Czy warto i dlaczego, interesować się taką atrakcją jaką jest weselny drink bar? 

Barman na Wesele! Skąd taki pomysł? 

Podczas rozmowy na początku zawsze pytamy Was skąd inspiracja na atrakcję jaką jest weselny drink bar? Dosyć często powtarzająca się odpowiedź to: “wiedzieliśmy na weselu u znajomych i bardzo się nam podobało”. Druga najczęściej padająca odpowiedź to: “moja przyszła żona nie pije czystej wódki i to specjalnie dla niej oraz dla wszystkich Pań”.

Wódka czysta na stole – przy barze koktajle! 

Wódka czysta to tradycja Polskich wesel i niech tak pozostanie. Uważamy, że na stole zawsze powinna być wódka. Ale co jeśli Panna Młoda lub Pan Młody albo goście nie piją czystej wódki? Wtedy odpowiedź nasuwa się sama: Barman na Wesele!

barman na wesele

Jakie koktajle serwuje barman na weselu?

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy oryginalną kartę koktajli, która składa się z 10 pozycji. W jej skład wchodzą kompozycje słodkie, kwaśne, egzotyczne, wytrawne, owocowe i oczywiście koktajle bezalkoholowe. Dbamy o wszystkich gości na weselu i zawsze znajdzie się osoba, która jest bardziej świadoma tego co pije. Wtedy stawia na koktajl “niespodzianka barmana”! Jest to specjalna pozycja, która wzbudza największe zainteresowanie. My jako barmani również ją uwielbiamy bo wtedy możemy przygotować koktajl na specjalne życzenie pod preferencje smakowe Waszych gości. 

bar na wesele

Koktajle to tylko dodatek na Weselu! 

Często bar na weselu określa się jako dodatek. Na wszystkich portalach ślubnych znajdujemy się w zakładce dodatkowe atrakcje na wesele. Zgadzam się z tym stwierdzeniem tak samo tak samo, że koktajle serwowane przy barze są również dodatkiem. 


Przeczytaj również ===> Jak długo trwa obsługa barmańska na Weselu?


Jak ważna jest atmosfera tworzona przy barze na weselu? 

Dla nas najważniejsze jest stworzenie oryginalnej, rodzinnej i wyjątkowej atmosfery przy barze na Waszej uroczystości. Tworzenie koktajli to nasza pasja więc zawsze podchodzimy bardzo poważnie do jakości ich podawania. Dobra atmosfera to bardzo ważny element tej pasji, dbamy więc o kontakt z Waszymi gośćmi aby poczuli się wyjątkowo przy naszym barze. Wesele to Wasz wyjątkowy dzień i dbamy o to aby wszyscy poczuli się bardzo rodzinnie. 

weselny-driink-bar

Serwis koktajli to sztuka gościnności! 

Pewien znany barman powiedział:

“Nie ważne jest to ile koktajli znamy i jak dobrymi barmanami jesteśmy. Ważne jest to jak poczuje się gość przy naszym barze” 

Pozwólcie, że zadbamy o dobrą atmosferę na Waszym weselu. Dzięki koktajlom Wasi goście poczują się jak w prawdziwym koktajl barze. O Waszym dniu będą wspominać jeszcze przez długi czas i to nie za sprawą dobrych koktajli, a ze względu na atmosferę jaką barmanom udało się stworzyć przy barze.