Targi ślubne! czyli wszystkie pomysły w jednym miejscu

Kiedy spotkacie wreszcie swoją ‘drugą połówkę’ a pierścionek zaręczynowy już na palcu, powoli zaczynacie myśleć o ceremonii, która sformalizuje Waszą miłość. Lecz jeśli myślicie, że organizacja wesela to drobiazg – jesteście w błędzie! Czasem jest to długa i kręta droga pełna niespodzianek, nie zawsze tych dobrych. 

Ale nie martwcie się! Istnieją sposoby na to, żeby zaoszczędzić Wasze nerwy, czas oraz fundusze. Po to zostały stworzone Targi Ślubne, które polecamy odwiedzić przed jeszcze przed tym jak zaczniecie organizować Wesele. 

Pewnie niejednokrotnie widzieliście plakaty, czy reklamy w internecie dotyczące targów ślubnych… ale czym one właściwie są??

Otóż, jak sama nazwa wskazuje, jest to dzień otwarty firm związanych z branżą weselną. Na ogromnej często przestrzeni, setki wystawców przygotowuje swoje stanowiska tak aby jak najbardziej zaciekawić odwiedzających. Targi ślubne organizowane są zazwyczaj poza sezonem weselnym (późna jesień-zima-wiosna), po to by przyszli nowożeńcy mieli czas na zapoznanie się z ofertami oraz wybrali najlepiej pasujące im warianty.

Weselny Drink BarNo dobrze ale co właściwie znajdziemy na tych targach ślubnych?

Otóż można śmiało napisać, że wszystko! Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że każdy z Was ma inne potrzeby oraz możliwości związane z weselem, dlatego podczas odwiedzin na tego typu imprezie, możecie wybrać aspekty, które najbardziej Was interesują.

Dużo pracujecie i jesteście wiecznie zabiegani? – udajcie się do Wedding Plannera. On zaoszczędzi Wasz czas, organizując całe przyjęcie za Was. Szukacie kogoś, kto zamieni Wasz kościół oraz salę weselną w magiczne miejsce, pełne kwiatów oraz ozdób w Waszym ulubionym kolorze – floryści już czekają aby przedstawić Wam katalogi swoich ‘dzieł’.

Miss Weddington

Tort weselny. Czekolada? Malina? Banan? A może to jakoś połączymy?? Podejdźcie śmiało do stoiska cukierniczego. W ich ofercie na pewno znajdziecie to czego szukacie, oraz spróbujecie ich autorskich propozycji. Atrakcje weselne. Hmmm… Może ProseccoVan, białe gołębie, lampiony lub pokaz sztucznych ogni? A może weselny drink bar i pokaz barmański?? 


Przeczytaj wywiad z Konsultantką Ślubną ==> kliknij TUTAJ 


Weselny drink bar?? Czemu to ma w ogóle służyć?

Doświadczenie z Targów ślubnych pokazało nam jak powoli raczkuje świadomość odnośnie weselnego drink baru panuje wśród przyszłych nowożeńców. 

  • Widzieliśmy taki u znajomych, ale to pewnie spory koszt!
  • Po co nam bar skoro mamy alkohol w stołach?
  • Nie wiemy czy goście będą korzystać z baru?

To najczęstsze zdania które słyszymy przy naszym stanowisku podczas targów.
Odpowiadamy na na nie zazwyczaj trzema słowami:

Oryginalność – Atmosfera – Świetna zabawa

Zaskoczcie swoich gości czymś więcej niż klasyczna wódka na stołach czy dodatkowy stół z winami. Pozwólcie im po wyczerpującym tańcu wypić orzeźwiające Mojito, czy też Espresso Martini, które postawi na nogi tych bardziej “zmęczonych. Sprawcie tym, że Wasze wesele będzie naprawdę oryginalne.

Malinowa Rozkosz

Atmosfera przy barze sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, jest to świetne miejsce aby Wasze rodziny lepiej się poznały i jeszcze lepiej celebrowały Wasze zaślubiny.

Dobra zabawa – bo o to przede wszystkim chodzi na weselu. Jest to czas kiedy rzucacie w kąt wszystkie dotychczasowe problemy i skupiacie się na tym najważniejszym dniu w Waszym życiu. Zaskoczcie swoich gości niecodziennym show – pokazem barmańskim, pozwólcie im uczestniczyć w konkursach – niech sami spróbują ‘oszukać grawitację’. 

Pokaz BarmańskiSą to oczywiście tylko przykładowe zalety posiadania barmanów na swoim weselu, reszty dowiecie się przy naszym stanowisku już niebawem. 


Sprawdź najbliższe wydarzenia gdzie można nas spotkać na Targach Ślubnych ===> Kliknij TUTAJ


Czy warto zatem wybrać się na Targi Ślubne?

Podsumowując, wydarzenie jakim są targi ślubne, jest to absolutny ‘must have’ każdej przyszłej Młodej Pary. Jeżeli marzycie o wyjątkowym, bajecznym weselu, chcecie zaskoczyć swoich gości jednocześnie nie martwiąc się, że coś pójdzie ‘nie tak’ jak to sobie zaplanowaliście koniecznie odwiedźcie najbliższe targi ślubne w Waszej okolicy.

Drink Bar na Wesele