Prosecco Van – a cóż to takiego?

Gdy Wasze wesele jest już zaplanowane, wszystkie tematy są dopięte na ostatni guzik, możecie w końcu usiąść i chwilę odpocząć przed tym najważniejszym dniem w Waszym życiu. Ale to nie koniec! Coraz częściej Para Młoda chce wzbogacić swoje wesele o jedną lub więcej dodatkowych atrakcji.

We wcześniejszych artykułach wspominaliśmy takie atrakcje jak Weselny Drink Bar czy Pokaz Barmański. Dziś również atrakcja z kategorii “%%%”,  a mianowicie Bąbelove Prosecco Van. Zapraszamy do przeczytania krótkiego wywiadu z ekipą Bąbelove.


Przeczytaj dlaczego za nasze usługi nie zapłacisz 1000 zł! ===> WESELNY DRINK BAR 


 Czym jest Bąbelove Prosecco Van?

Bąbelove Prosecco Van – jest to oryginalny Piaggio Ape, z którego serwujemy wino musujące, Prosecco oraz piwo. Nasze dekoracje, aranżacje kwiatowe oraz obsługa tworzą prawdziwy klimat Włoch. W ofercie posiadamy także włoskie przekąski, lody naturalne o smaku Aperola, owoce oraz świeżą watę cukrową od Cukrowe.

Jak długo jesteście już na rynku?

Działamy na rynku od dwóch lat 

Skąd pomysł na właśnie tego rodzaju usługi?

Pomysł z Prosecco Vanem powstał z naszej miłości do Prosecco i Włoch. Od 10 lat razem z żoną jeździmy do Italii, jest to nasz drugi dom. Będąc w Polsce chcemy czuć włoski klimat na codzień stąd pomysł na przerobienie Piaggio 😉

Jak dużym zainteresowaniem cieszy się Prosecco Van?

Nasze Prosecco Vany cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem na każdym przyjęciu: weselach, eventach firmowych i urodzinach. W tym roku powstał nasz drugi Prosecco Van co jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie bąbelkami;) 

Czy serwujecie coś oprócz Prosecco?

Serwujemy wino musujące typu Prosecco z kega, Prosecco z butelek oraz piwa kraftowe. W naszej ofercie posiadamy także drinki na bazie Prosecco, włoskie przekąski, lody o smaku Aperola od Moxi Pops oraz watę cukrową od Cukrowe.  

Dlaczego warto zamówić Waszego Vana na swoje wesele?

Marzysz o schłodzonym Prosecco o każdej porze dnia i nocy? Unikalny, niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju, Prosecco Van, dojedzie w każde miejsce. Nasz Piaggio Ape przyciągnie uwagę wszystkich gości na weselu, imprezie plenerowej lub evencie firmowym.

Bąbelove Prosecco Van będzie idealną scenerią do zdjęć, a w ciepłą noc idealnie sprawdzi się jako miejsce w którym napijesz się schłodzonego trunku!!

​Serwujemy Prosecco gdzie tylko zechcesz! 


Jeżeli chcesz zapytać o rezerwacje lub poznać więcej szczegółów pisz bezpośrednio do ekipy z Bąbelove

Strona Internetowa ==> Bąbelove