Koktajle bezalkoholowe – idealne na każdą okazję. Wielu z Was kojarzy drink bar tylko z koktajlami na bazie alkoholu. Coraz częściej jednak podczas zamawiania tej usługi na swoją uroczystość lub podczas samego przyjęcia pytacie również o koktajle bezalkoholowe. Są one doskonałą alternatywą dla tradycyjnych koktajli, które świetnie sprawdzą się w przypadku osób niepijących oraz najmłodszych uczestników imprezy. Doskonałym sposobem na „dłuższe pozostanie w formie” podczas picia alkoholu, jest spożycie co jakiś czas pysznego, orzeźwiającego koktajlu bezalkoholowego aby dostarczyć organizmowi płynu oraz witamin.

koktajle bezalkoholowe

Koktajle bezalkoholowe, bo drink bar jest dla każdego

To hasło jest naszą dewizą!

Bo przecież wśród Waszych gości zawsze znajdą się osoby nie pijące alkoholu. Są ku temu różne powody. Jedni nie spożywają alkoholu ze względu na przekonania inni z powodów zdrowotnych. Często wśród gości są przyszłe mamy lub też świeżo upieczone mamy, które również nie mogą spożywać tradycyjnych koktajli. No i w końcu najmłodsi uczestnicy przyjęcia, dla których kolorowe, owocowe „drinki” z parasolką są wspaniałą atrakcją.

koktajle-bezalkoholoweJako barmani, dbający o kubki smakowe Wasze oraz Waszych gości, wychodzimy na przeciw wszelkim oczekiwaniom. Z chęcią przygotujemy pozbawiony %%%, jednak równie smaczny koktajl, który ugasi pragnienie gości przy barze.

Baby Shower…

…czyli nowa tradycja oraz okazja do celebrowania szczęśliwych chwil z najbliższymi. Całą genezę oraz sens tej uroczystości opisywaliśmy niedawno na naszym Oryginalnym Blogu. Przeczytaj artykuł na temat Baby Shower.

barman-babyshower

Jest to kolejna okazja, podczas której „gwiazda wieczoru” czyli przyszła mama nie może spożywać alkoholu. Specjalnie dla niej, przygotowujemy wtedy przepyszne koktajle bezalkoholowe, na bazie świeżych owoców, ziół oraz własnoręcznie przygotowanych syropów, aby mogła ona w gronie najbliższych jej osób, świętować przyjście na świat nowego członka rodziny

Kinderbal lub urodziny Waszej pociechy

W swojej 6-letniej karierze obsługiwaliśmy przeróżne imprezy. Drink bar jest bowiem atrakcją, która sprawdza się zawsze gdy chcecie celebrować ważne momenty Waszego życia. Jednym z takich powodów jest „kolejna wiosna” waszych pociech, czyli urodziny. Często juz od najmłodszych lat organizujecie Waszym dzieciom urodziny, które zapadną w ich pamięci na długo. Nasi uśmiechnięci barmani serwują wtedy kolorowe koktajle, które zachwycą zarówno młodego jubilata czy młodą jubilatkę, jak i wszystkich gości przybyłych na tą uroczystość.

barman na impreze

Jeszcze raz więc przypomnimy nasze motto – drink bar jest atrakcją, z której może skorzystać każdy, bez względu na wiek oraz ograniczenia w spożywaniu alkoholu. Koktajle bezalkoholowe doskonale zastąpią te tradycyjne, będąc świetną formą do wznoszenia toastu za każdą szczęśliwą chwilę Waszego życia.