Baby Shower – nowy, wspaniały pomysł na przyjęcie.

Zapewne wiecie już, że jako agencja barmańska obsługujemy różnego rodzaju uroczystości. Chętnie zapraszacie nas na wesela, wieczory kawalerskie/panieńskie, urodziny, jubileusze, imprezy firmowe czy też huczne otwarcia nowych miejsc.

Jednym słowem uświetniamy każdą imprezę, na której chcecie aby pojawił się drink bar. Ostatnimi czasy, do wyżej wymienionej listy uroczystości dołączyła nowa tradycja, jaką jest Baby Shower.

baby shower

Baby Shower – co to za okoliczność?

Otóż jest to przyjecie z okazji zbliżających się narodzin dziecka. Najczęściej organizowane w ostatnim miesiącu ciąży. Zwyczaj ten przywędrował do nas z Ameryki, gdzie zapoczątkowany został już w XVIII w. Polega on na tym, że przyjaciółka lub ktoś z rodziny przyszłej Mamy, organizuje spotkanie najbliższych osób aby celebrować zbliżające się narodziny potomstwa.


A może WARSZTATY BARMAŃSKIE podczas imprezy Baby Shower?! Przeczytaj więcej! 


Sposobów na ową celebrację jest mnóstwo. Od wspólnego oglądania filmów po przyjęcia na kilkanaście osób. Każdy z gości dostaje zaproszenie, na którym znajdują się szczegóły imprezy. Uczestnicy przynoszą ze sobą prezenty, które idealnie sprawdzą się jako wyprawka dla maluszka.

Najważniejszą ideą jednak jest to, aby przyszła mama dobrze się bawiła i czuła wyjątkowo. W końcu to ona nosi przez 9 miesięcy pod swoim sercem  rozkosznego bobasa, który już niebawem „powie światu: Cześć”.

Barman serwujący koktajle

Koktajl bezalkoholowy dla przyszłej mamy? Czemu nie?!

To tylko jedna z zalet zaproszenia ba taką imprezę właśnie barmana. Zwyczaj organizacji Baby Shower w naszym kraju ciągle się rozwija ale co rusz spotyka się nowe, oryginalne pomysły. Jednym z nich jest właśnie Drink Bar. Jest to świetny prezent dla przyszłej mamy, z którego skorzystają wszyscy uczestnicy przyjęcia.

barman-baby-shower

Barman serwuje zarówno koktajle alkoholowe jak i bezalkoholowe. Każdy znajdzie wiec dla siebie coś dobrego.

Kolejną z zalet jest to, że organizatorce tego przyjęcia odpada kwestia organizacji bufetu z napojami, ponieważ drink bar to usługa kompleksowa. Zaoszczędzony czas można poświęcić na dekoracje czy ugotowanie pysznej kolacji. Podczas samej imprezy każdy z gości zostanie obsłużony na najwyższym poziomie, natomiast przyszła mama delektować się będzie pysznymi koktajlami bezalkoholowymi.

barman-babyshower

Organizujesz Baby Shower i chcesz zaoszczędzić czas? A może chciałabyś podnieść rangę swojej imprezy i w specjalny sposób zadbać o swoich gości? Najlepszym rozwiązaniem będzie właśnie Drink Bar. Albowiem przyjęcie Baby Shower to wyjątkowa impreza, która powinna przede wszystkim ucieszyć przyszłą mamę jak i zarówno wszystkich gości. A przecież wiadomym jest, że nie ma udanego przyjęcia bez jedynych w swoim rodzaju atrakcji oraz zabaw. To one umilają czas i sprawiają, że wszystkie uczestniczki Baby Shower na długo zapamiętają to wspaniałe przyjęcie!


Dziękujemy za wspaniałą realizację ZAKRĘCONE WEDDING