Jeżeli zarezerwowaliście już barmana na wesele warto pamiętać o kilku sprawach. Oczywiście nasze usługi są kompleksowe. Jest również wiele sal, które regularnie odwiedzamy i stale współpracujemy. Są jednak miejsca, do których przyjeżdżamy po raz pierwszy więc abyśmy wspólnie dopięli wszystko “na ostatni guzik” musicie pamiętać o kilku rzeczach. 

warto pamiętać

W dzisiejszym artykule podpowiemy Wam o co warto zadbać jeżeli macie już zarezerwowany nasz Weselny Drink Bar na swoją uroczystość. 

Warto pamiętać o kontakcie z salą weselną

W momencie gdy już zdecydujecie, że na swoim weselu chcecie drink bar, pierwszą rzeczą jaką powinniście zrobić to zapytać na sali managera czy taka możliwość w ogóle istnieje. Zdarzyło nam się, że Para Młoda zmieniała salę weselną, ze względu na to, że nie mogła zorganizować wymarzonego drink baru ponieważ sala proponowała usługi swojego drink baru. 

warto pamietac

Mycie szkła barowego

Kolejny ważny aspekt, który pozostaje do ustalenia przez Parę Młodą jest to mycie szkła, które oczywiście zapewniamy jako agencja barmańska. Na większości sal managerowie współpracują z barmanami i chętnie pomagają lub doliczają do ceny dodatkowego kelnera. My jako barmani również pomagamy w zbieraniu tego szkła. 

warto pamiętać

Jeżeli zastanawiacie się gdzie ustawić bar na swojej sali to napisaliśmy o tym osobny artykuł.

Weselny drink bar gdzie go ustawić?Posiłek dla barmanów 

Najczęściej decydujecie się na obsługę barmanów przez 8 godzin podczas swojego wesela i jest to spory czas, który z Wami spędzamy. Przygotujcie więc dodatkowe nakrycie przy stole dla obsługi tego wyjątkowego dnia w Waszym życiu. Barmani odwdzięczą się uśmiechem i pysznymi koktajlami 🙂

Jeżeli wszystkie z tych rzeczy macie już załatwione, to całą resztą zajmiemy się my. Zrobimy wszystko aby ten najwspanialszy dzień w Waszym życiu zapadł Wam oraz Waszym gościom w pamięci na długo.

drink bar na wesele