Czy zastanawiałeś się kiedyś jak to jest być barmanem??

Każdy z nas w dzieciństwie miał swój wymarzony zawód. Chłopcy chcieli być policjantami, strażakami, a dziewczynki lekarzami czy modelkami. Z biegiem czasu priorytety oraz marzenia ulegały zmianie, a życie weryfikowało to jaki zawód zaczęliśmy wykonywać. 

W naszym przypadku skończyło się na pracy barmana, a w zasadzie nie „skończyło” a bardziej zaczęło, ponieważ był to początek długiej drogi i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. 

Gdy zaczynaliśmy swoją przygodę za barem nie było zbyt wiele możliwości…

Dziś każdy może zostać barmanem! Nie musisz pracować w gastronomi! Możesz zacząć miksować koktajle dla swoich znajomych, dla swojej drugiej połówki, czy chociażby dla siebie.

Zapytacie pewnie jak to??
Odpowiedź jest bardzo prosta: Warsztaty Barmańskie!

Warsztaty Barmańskie

Zostań bohaterem na swojej własnej imprezie!

Jak to mówią: każda okazja na zrobienie imprezy jest dobra. Urodziny, imieniny, zdane prawo jazdy, parapetówka, urodziny kota:) Każdy chciałby, żeby jego impreza była wyjątkowa. Wódka czy whisky postawiona na stole to połowa sukcesu, ale gdy gospodarz zaczyna serwować swoim gościom koktajle to impreza przybiera rangi ‚profesjonalnej’.

Warsztaty BarmańskieWyobraźcie sobie sytuację, że zamiast pytać swoich gości: „na co macie ochotę? Piwo, wino, wódka, a może whisky?” proponujecie:

„Słuchajcie, dziś możecie nie napić Cuba Libre, Mojito, Whisky Sour lub Old Fashioned.
Ręka w górę kto chce Mojito!”

Co to za sztuka nalać piwo czy wymieszać wódkę z colą?? 

Nie! Nie! Nie! To nie ma nic wspólnego ani z barmaństwem ani z miksologią. Na warsztatach poznajecie przede wszystkim smaki. Następnie uczycie się te smaki ze sobą łączyć. W efekcie otrzymujecie przepyszne koktajle na bazie świeżych owoców, ziół, syropów, oraz Waszych ulubionych alkoholi.

KoktajleW międzyczasie poznajecie sprzęt barmański oraz jego domowe odpowiedniki. Dowiadujecie się jakie są sposoby przygotowania koktajli, co do siebie pasuje oraz jakich składników lepiej ze sobą nie mieszać.

Warsztaty barmańskie są idealnym balansem pomiędzy zdobywaniem wiedzy ze świetną zabawą!

Zaproś barmana na swoją imprezę! 

Wieczór kawalerski, panieński, urodziny, wigilia pracownicza, impreza firmowa, integracyjna. To tylko kilka przykładów gdzie doskonałą atrakcją będą właśnie warsztaty barmańskie. Jest to niecodzienna forma spędzania czasu, której uczestnicy nie zapomną przez długi czas, a wiedzę wyniesioną z warsztatów, będą mogli wykorzystywać przez całe swoje życie.

Whisky Sour

#dozobaczeniaprzybarze