Warsztaty barmańskie online są nową formą atrakcji dla firm oraz grup zorganizowanych. 

Obecna sytuacja na świecie uniemożliwia organizowanie wszelkiego rodzaju imprez czy spotkań w większych grupach.  Właściciele firm / managerowie postawieni są przed ciężką próbą, aby ich pracownicy pracowali wydajnie w większości pracując zdalnie.

A jak jest u Ciebie? Ty też zastanawiasz się jaką atrakcję zorganizować dla swoich pracowników?

Zazwyczaj, aby podziękować czy pobudzić swoich pracowników do dalszego działania, organizowane są wszelkiego rodzaju wypady integracyjne, imprezy czy spotkania. Takie atrakcje zbliżają do siebie pracowników, poprawiają komunikację i integrację całej firmy. A co jest najważniejsze dla Twoich pracowników?

warsztaty barmanskie online

Wielokrotnie podczas naszej działalności mieliśmy okazję uczestniczyć w takich spotkaniach. Miło wspominamy wszystkie realizacje atrakcji offline.  Ba! nawet więcej – tęsknimy za nimi!  Być może zastanawiasz się na czym polega taka atrakcja. W jednym zdaniu możemy to określić tak: nasi barmani serwują koktajle oraz wykonują pokazy barmańskie (fachowo nazywa się to ‘pokazy sztuki flair’). 

warsztaty barmanskie online

ZOBACZ JAK WYGLĄDA POKAZ BARMAŃSKI ==>  OBEJRZYJ WIDEO 


Warsztaty barmańskie offline czyli na żywo

W miarę przedłużania się pandemii tęsknimy za nimi coraz bardziej. Na takich warsztatach czuć unoszące się w powietrzu emocje: radość, wesołość, rozbawienie, ekscytacja. Lubisz takie klimaty? Takie warsztaty są formą integracji dla pracowników. Wykonujemy je w biurach, lokalach czy ogrodach – czyli  wszędzie tam, gdzie odbywa się spotkanie Twojej firmy!

Podczas warsztatów barmańskich uczestnicy uczą się podstawowych technik barmańskich, poznają budowę drinków, receptury oraz sposób ich przygotowania. Podczas warsztatów uczestnicy korzystają z profesjonalnego sprzętu barmańskiego, jednak uczą się również, jak w domowych warunkach, przy użyciu kuchennego sprzętu, przyrządzić równie pyszne koktajle. Czujesz już powoli ten klimat? 

warsztaty barmańskie online

Warsztaty angażują w pełni uczestników – drinki przecież same się nie zrobią!  Organizujemy je  w małych grupach, dlatego każdy z uczestników może liczyć na indywidualne podejście. Podsumowując –   łączą  one przyjemne z pożytecznym, a wiedza zdobyta podczas tej atrakcji przyda się jej uczestnikom na długo. Nie musisz nam wierzyć na słowo – przeczytaj opinie innych uczestników! znajdziesz je tutaj —> link do opinii

 

Z tej oazy szczęśliwości wracamy znów do obecnej sytuacji. Ale co zrobić kiedy jest pandemia? 

 

Śpieszymy Wam z pomocą i chcemy opowiedzieć, o tym jak realizujemy takie warsztaty w wersji online. Jak przez komputer można poczuć emocje opisane powyżej? Chcesz wiedzieć jak to organizujemy? Czytaj dalej.  

Dla nas nic nie jest straszne. Nawet teraz, wśród wielu ograniczeń, które spotykamy na każdym kroku, jest to możliwe. Krok pierwszy:  zarezerwuj warsztaty barmańskie online, a Twój wspaniały Team będzie mógł we własnym domu, pod okiem specjalisty, przygotować swoje ulubione koktajle.

Podczas takich warsztatów my organizujemy transmisję na żywo, podczas której profesjonalny barman przekaże Twoim pracownikom niezbędną wiedzę z zakresu miksowania koktajli. Dodatkowo poznają oni techniki i sposoby przygotowywania drinków.

warsztaty barmańskie online

BOKSY koktajlowe – warsztaty barmańskie online 

Zanim rozpoczniemy warsztaty, stosownie wcześniej każdy uczestnik otrzyma od nas przesyłkę. Co to będzie za przesyłka?  Każdy z uczestników otrzyma kurierem specjalny box, w którym znajdują się wszystkie składniki, instrukcję co dokładnie wchodzi w skład danego “seta” oraz sposób przechowywania danych produktów. Otrzymają oni również skrypt wraz z recepturami koktajli, które będą przyrządzać sami, oraz kilka dodatkowych receptur na ciekawe oraz łatwe w przygotowaniu drinki.

Skrypt ten dotrze do nich również w formie elektronicznej, w formacie PDF. Opcją dodatkową do boxa koktajlowego jest dołączenie sprzętu barmańskiego, na którym możemy umieścić logo Twojej firmy, lub inny upominek. Taki box to fundament dobrej atmosfery!

warsztaty barmańskie online

Ilu uczestników może wziąć udział w warsztatach barmańskich online?

A ile byś chciał? W jakim gronie chcesz miło spędzić czas? Kiedy warsztaty prowadzone są online to nie ma ograniczeń ilości uczestników. Organizowaliśmy już warsztaty dla 30, 60 i… ponad 180 osób! Każdy z uczestników, przyrządzał, degustował koktajle bawiąc się przy tym doskonale, a wiedza zdobyta podczas warsztatów przydała się również podczas imprez w gronie przyjaciół. To taki miły skutek uboczny. 

Ogromną zaletą warsztatów online jest brak ograniczeń lokalizacyjnych, ponieważ jesteśmy w stanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie nas potrzebujecie, i gdzie  sięga internet 🙂 Warsztaty mogą być prowadzone również w języku angielskim. 

Jest coś o co chciałbyś zapytać w tym temacie? Jeżeli aktualnie szukasz atrakcji na spotkanie integracyjne w swojej firmie – napisz do nas! Gwarantujemy dawkę użytecznej wiedzy i znakomitą zabawę! Degustacja, która jest nieodłącznym elementem warsztatów barmańskich, odkryje przed Wami zupełnie nowe smaki i połączy Waszą firmę podczas wspólnej zabawy online!