Targi Ślubne Gdańsk 

W kilku postach na Facebook’u wspominaliśmy, że zaczynamy rozwijać filię naszej firmy na Pomorzu. Początkowo wystawiliśmy się na Targach w listopadzie 2018 r. oraz wiosną 2019 r. Stopniowo badaliśmy teren oraz robiliśmy mały research rynku aby dowiedzieć się czy otwarcie naszej firmy na tym obszarze ma sens. Naszym małym sukcesem było zrealizowanie 7 imprez w sezonie Weselnym 2019, dlatego postanowiliśmy, że będziemy kontynuować rozwój Oryginalnego Baru na Pomorzu.

Weselny Drink Bar Targi Ślubne
Zdjęcie FotoGrupa

Przygotowania na sezon Weselny 2020 

W ubiegłą niedzielę po raz kolejny zaprezentowaliśmy nasz Oryginalny Bar oraz show Barmańskie na Targach Młodej Pary, które odbyły się na Gdańskiej hali AmberExpo. Ale nie byliśmy tam sami… 

Pokaz Barmański Flair
Targi Młodej Pary

Oprócz nas na jednym wydarzeniu targowym wystawiało się 7 firm barmańskich! Było to dla nas totalne zaskoczenie tym bardziej, że jedna firma stała prawie na przeciwko naszego baru. 

Stawiamy na jakość i obsługę klienta

Mimo sporej konkurencji, zarówno na samych targach jak i lokalnym rynku, mieliśmy okazję porozmawiać z ogromną ilością przyszłych Par Młodych. Było to dla nas fajne doświadczenie, ponieważ oprócz tego że poznaliśmy opinie i potrzeby ludzi z innego regionu Polski, to utwierdziliśmy się w przekonaniu, że świadomość odnośnie usługi dodatkowej jaką jest Weselny Drink Bar jest cały czas bardzo mała.

Drink Bar na Wesele
Targi Młodej Pary

WIele Par wspominała przy rozmowach przy barze, że atmosfera, którą tworzymy jest naprawdę wyjątkowa, koktajle smakują znakomicie i że chociaż nie wiedzieli wcześniej o takiej atrakcji to teraz koniecznie chcą nas na swojej uroczystości. 


Przeczytaj też ==> Dlaczego warto odwiedzić Targi Ślubne?


Pokaz Barmański na Weselu

Nasz weselny drink bar nie był jedyną atrakcją, która czekała na odwiedzających targi ślubne. Na głównej scenie nasi Barmani mieli okazję zaprezentować swoje show barmańskie. FIlip Ciszkowski – uczestnik mistrzostw świata i laureat wielu konkursów w Polsce i za granicą zaprezentował swój Pokaz Barmański solo, gdzie zaskoczył publiczność wskakując na bar! 

Pokaz Barmański
Targi Młodej Pary

Oczywiście nie zabrakło pokazów sukien ślubnych, występów śpiewających Dj’ów, Pokazów tanecznych i konkursów z nagrodami! 

Targi Ślubne

Targi Ślubne
Sławek Bieniek – Śpiewający Dj

Pokaz Barmański w Tandemie

Ale to nie koniec atrakcji z naszej strony! Albowiem na zakończenie Targów Ślubnych mieliśmy okazję zaprezentować nasze nowe show, które już teraz możecie zarezerwować na swoją imprezę, a mianowicie Pokaz Barmański w Tandemie. Filip i Darek, nasi czołowi barmani podczas pokazu barmańskiego wykonują niesamowite ewolucje wymieniając się przy tym butelkami i sprzętem barmańskim. Tego nie da się opisać! Musicie to zobaczyć! 

Pokaz Barmański w Tandemie
Targi Młodej Pary

Podsumowując chcielibyśmy podziękować organizatorom Targi Młodej Pary za zaproszenie jak również wszystkim przyszłym Parom Młodym, które odwiedziły nasz Oryginalny Bar i już w tym tygodniu zarezerwowały Weselny Drink Bar na swoje Wesele.

Drink Bar

Jeżeli i Ty organizujesz swoją uroczystość w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) lub w okolicach 3City to koniecznie napisz do nas i zapoznaj się z naszą ofertą drink baru na Wesele. Zaskocz swoich gości pysznymi koktajlami oraz niesamowitym show spod marki Oryginalny Bar.

Tak więc Kochani   #DOZOBACZENIAPRZYBARZE