Niespodzianka barmana – taką nazwę nosi koktajl, który zaskoczy nawet najbardziej wymagających gości. Oczywiście nie jest to jedna propozycja ale kilka, ponieważ na smak tego koktajlu największy wpływ… macie Wy!

niespodzianka-barmana

Wyobraźcie sobie, że wchodzicie do salonu samochodowego i wybieracie swój wymarzony samochód. Panowie zaczynają zapewne od silnika, a Panie… od koloru 🙂 Kompletujecie pakiet wyposażenia i finalnie odjeżdżacie uśmiechnięci swoim nowym cackiem. Tak samo jest u nas, tylko zamiast samochodu otrzymujecie koktajl dopasowany do Waszych smaków i gustów.

Ale zacznijmy od początku…

Barman na weselu

Niejednokrotnie samo pojawienie się barmana na weselu jest niespodzianką dla gości weselnych. Chociaż jest to atrakcja która powoli wpisuje się już w weselny „kanon”, to zdarzają się jeszcze wesela ze stołem alkoholowym przeznaczonym do samodzielnych klasycznych mieszanek.

niespodzianka-barmana

Goście będących już wcześniej na weselu, które uświetnił weselny drink bar wiedzą już, że taka opcja pozwala im na raczenie się swoimi ulubionymi trunkami. Kultura picia koktajli w naszym kraju rozwija się coraz bardziej, przez co zwolenników picia „czystej” jest coraz mniej.


Sprawdź jaki koktajl jest najczęściej zamawiany przy naszym barze ??? KLIKNIJ


Czysta wódka kontra koktajle

„Coraz mniej” nie oznacza „wcale” wiec na stole zawsze powinna znaleźć się wódka. Tak nakazuje przecież tradycja. Często jednak zdarza się, że fani tego trunku również podchodzą do baru aby napić się czegoś orzeźwiającego. I tak zaczyna się ich przygoda z koktajlami!

niespodzianka-barmana

Zdanie, które wypowiadają najczęściej to:

„Poproszę jakiegoś orzeźwiającego drinka, ale na wódce bo nie chcę mieszać alkoholi”.

W tym wypadku doskonale sprawdzi się Niespodzianka Barmana, a sam barman otrzyma ogromne pole do popisu.

Wyzwania to coś co lubimy najbardziej!

Wystarczy, że określicie swoje preferencje smakowe aby otrzymać swój wymarzony koktajl. Mamy również nadzieję, że okaże się on zachętą aby ponownie odwiedzić nasz bar.

barman-na-weseleJak powstają koktajle niespodzianki

„Proszę mnie zaskoczyć” – to kolejne zdanie, które bardzo często słyszymy przy naszym barze. Oczywiście zrobimy wszystko co w naszej mocy aby zaskoczenie było pozytywne. Jednak aby tego dokonać musimy przeprowadzić krótki wywiad.

Może mają Państwo jakiś swój ulubiony koktajl?

Jednak nie pytamy o to aby po prostu go przyrządzić ale zaproponować nową, może nawet nie znaną Wam wcześniej, formę Waszej ulubionej kompozycji (tzw. Twist).

barman-na-wesele-wroclaw

Może słyszeliście o koktajlu, który chcielibyście spróbować, a dotychczas nie mieliście okazji? Nie ma problemu! Nasi barmani są żywą bazą receptur i z chęcią spełnią Wasze życzenie.

drink bar na wesele

Pamiętajcie, że karta koktajli jest jedynie propozycją. Przy naszym barze możecie puścić wodze fantazji i spróbować zarówno ciekawych połączeń smaków jak i sprawdzonych receptur. Najważniejsze dla nas jest to aby trafić w Wasze gusta i zobaczyć uśmiech już po pierwszym łyku 😉

Widzimy się niebawem przy barze!
#dozobaczeniaprzybarze