Witajcie w drugiej części artykułu o tym co zapewniają barmani na weselu. Jak dowiedzieliście się już wcześniej, nasza usługa jest kompleksowa. Przed Wami kolejne aspekty związane z profitami jakie zyskujecie decydując się na weselny drink bar.

Pierwsza część artykułu dostępna jest tutaj –> PRZECZYTAJ 

Tak więc zapraszamy do lektury!

barman na wesele

Czy alkohol może zapewnić Para Młoda? 

Oczywiście, że tak. Jeżeli macie zaprzyjaźnioną hurtownię alkoholową, ktoś z rodziny ma dostęp do alkoholu w niższych cenach to zawsze jest to dobry pomysł. Warto jednak porównać to z naszymi cenami ponieważ współpracujemy od kilku lat z hurtowniami i zamawiamy dużo alkoholu w ciągu miesiąca. Ceny więc otrzymujecie zawsze najbardziej atrakcyjne bo nie doliczamy do nich żadnej marży.

barmani na weselu

Kto zapewnia wódkę czystą? 

Wspominaliśmy, że lubimy pomagać Wam w organizacji Wesela? No to jeszcze raz przypominamy i jeżeli chodzi o wódkę czystą to również możemy ją zorganizować po atrakcyjnych cenach. Cena wódki zmienia się z roku na rok dlatego też zawsze proponujemy abyście wysłali zapytanie na 3 / 4 miesiące przed weselem i my wtedy organizujemy aktualną wycenę wszystkich najpopularniejszych wódek. Nie pobieramy za organizację wódki czystej żadnych opłat. Po prostu lubimy pomagać 🙂 

barmani-na-wesele

Co jeśli mamy już wódkę czystą? 

Jeżeli zakupiliście wódkę na swoje wesele to wielkie gratulacje! Kolejny etap w organizacji załatwiony! Barmani na weselu oczywiście korzystają również z wódki czystej, którą zapewniacie w odpowiedniej ilości. Tutaj warto podkreślić, że często Pary Młode wspominają nam, że w momencie kiedy na Weselu jest Drink Bar to wódki czystej na stołach pije się o wiele mniej. 

Barmani na weselu – ile to wszystko kosztuje?  

Zawsze podkreślamy, że wraz z ceną idzie jakość usługi. Alkohol jak i wszelkie dodatki trzeba zakupić. Praca barmanów, dojazd, mobilny bar, sprzęt barmański to wszystko kosztuje. Jednak najważniejsza jest atmosfera jaką tworzą barmani podczas Waszej uroczystości. Nasze oferty przygotowujemy indywidualnie dla każdej Pary Młodej ponieważ cenimy sobie budowanie relacji i wiemy że będziemy miksować koktajle podczas najważniejszego dnia w Waszym życiu!

drink bar na wesele

Podczas Waszego przyjęcia chodzi przede wszystkim o wspaniałą atmosferę, a w jej stworzeniu pomogą Wam nasi barmani. Uwielbiamy rozmowy przy barze, oraz Wasze uśmiechy gdy degustujecie swój ulubiony koktajl. Uwielbiamy przyczyniać się do tego, abyście zarówno Wy jak i Wasi goście wspominali ten wieczór jak najlepiej i jak najdłużej.

#dozobaczeniaprzybarze!