OFERTA BARMAŃSKA

Oryginalny Bar to coś więcej niż obsługa barmańska.
Poznaj szczegóły naszej oferty.


WARSZTATY BARMAŃSKIE

Sprawdź czym jest miłość do koktajli i latających butelek! Przyjdź na nasze warsztaty, a poczujesz się jak prawdziwy barman i nauczysz się komponować swoje koktajle.

Poproś o ofertę.

Dla kogo przeznaczone są warsztaty barmańskie ?

Warsztaty barmańskie to doskonała atrakcja na wszelkiego typu przyjęciach zarówno prywatnych, jak i publicznych. Lekcje łączenia smaków i korzystania ze sprzętu barmańskiego zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem widzów, którzy z chęcią korzystają z okazji na poznanie podstaw miksologii drinków i koktajli, które wszyscy uwielbiamy. Warsztaty barmańskie urozmaicą przebieg każdego szkolenia firmowego, wesela, przyjęcia urodzinowego czy imprezy plenerowej. Wasi goście będą mieli okazję nie tylko poznać prawidłowe techniki łączenia alkoholi z sokami, napojami i innymi dodatkami, ale także zostać świadkiem efektownego pokazu profesjonalnej pracy i trenować pod okiem wykwalifikowanych barmanów z pasją i powołaniem. Dodatkowo, zostaną zachęceni do stworzenia własnego przepisu na drink idealny, który będą mogli przygotować samodzielnie w domu. Dla mniej aktywnych proponujemy natomiast degustację zarówno znanych, popularnych napojów, jak i naszych autorskich połączeń, będących ucztą zarówno dla oczu, jak i kubków smakowych.


Każdy klient jest dla Nas wyjątkowy, dlatego też nasza oferta dostosowywana jest do Twoich potrzeb!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego co robimy, masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami i umów na niezobowiązujące spotkanie!


Mamy siedzibę we Wrocławiu - działamy na terenie całej Polski.


0