OFERTA BARMAŃSKA

Oryginalny Bar to coś więcej niż obsługa barmańska.
Poznaj szczegóły naszej oferty.


Pokazy barmańskie FLAIR SHOW

Szukasz oryginalnej atrakcji na swoją imprezę? Zamów Pokaz barmański i zaskocz swoich gości wyjątkowym show! Nasz pokaz pozostanie w Waszej pamięci na długo.

Poproś o ofertę.

Pokazy barmańskie – zobacz najlepszych barmanów w akcji

Tradycyjny Drink Bar jest za mało atrakcyjny na Twoje przyjęcie? Postaw na prawdziwie wyjątkowe przedstawienie i zapewnij swoim gościom imponujący pokaz barmański Flair Show. Nasi barmani bez trudu zastąpią showmanów, cyrkowców czy nawet magików, a jednocześnie zachwycą wszystkich elegancją i klasą swojej sztuki. Nie zabraknie kolorowych świateł, dymu, ognia i muzyki, która wprawi wszystkich w nastrój napięcia i oczekiwania na rezultat pracy bartendera. Dodatkowo, goście będą mieli szansę wzięcia udziału w tym niezwykle efektownym pokazie, podczas którego ich oczom ukaże się doskonały drink – imponujący zarówno swoim wyglądem, jak i smakiem. Pokazy barmańskie to sposób, aby nadać charakteru każdemu przyjęciu. Gwarantujemy, że okażą się hitem zarówno na konferencji biznesowej, spotkaniu integracyjnych, urodzinach w klubie, wieczorku tematycznym czy na weselu. Pokaz umiejętności profesjonalnego barmana zahipnotyzuje wszystkich, a smak naszych drinków na długo pozostanie im w pamięci.


Każdy klient jest dla Nas wyjątkowy, dlatego też nasza oferta dostosowywana jest do Twoich potrzeb!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego co robimy, masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami i umów na niezobowiązujące spotkanie!


Mamy siedzibę we Wrocławiu - działamy na terenie całej Polski.


0