Mega Targi Ślubne i Mega Rabat 50% do Zgarnięcia!

Dzień Dobry Dobry Wieczór Kochani 🙂

Sezon Targów Ślubnych trwa. Widzieliśmy się we Wrocławiu, aktualnie szykujemy się na Opole i już teraz możemy Wam przekazać info, że w marcu widzimy się ponownie we Wrocku na Stadionie Miejskim.

Kalendarz imprez powoli się zapełnia także wszystkie Pary Młode zapraszamy bardzo serdecznie już 17 marca! Będzie okazja zobaczyć jak mieszamy i rzucamy butlami. Oczywiście bez degustacji się nie obejdzie 🙂 Na głównej scenie pokazy sukien ślubnych, pokazy tańca jak również nasze show Barmańskie 🙂 Czyścimy szejkery, przygotowujemy butelki i co najważniejsze mega rabaty!!!

Tradycją stały się już nasze relacje na Żywo, podczas których 1 Szczęśliwa Para, zgarnie RABAT w postaci 50% na WESELNY DRINK BAR!

W tym roku przygotowaliśmy jeszcze kilka niespodzianek! Uchylimy rąbka tajemnicy, a o reszcie dowiecie się bezpośrednio na targach 🙂

Jak pewnie się domyślacie rabatów nie rozdajemy za darmo 🙂 Trzeba odwiedzić Nasz Bar, przywitać się, uśmiechnąć, porozmawiać, a na koniec wypełnić ankietę i zostawić numer telefonu. Pozostaje Wam wtedy oczekiwać na kontakt z informacją o wygranej 🙂

Czujecie się podekscytowani tak samo jak my :)?

Więcej szczegółów już wkrótce!
Widzimy się przy barze 🙂

 

Zapraszamy serdecznie!
#oryginalnybar
#dozobaczeniaprzybarze
#celebrujelajf