OFERTA BARMAŃSKA

Oryginalny Bar to coś więcej niż obsługa barmańska.
Poznaj szczegóły naszej oferty.


DRINK BAR NA WESELE

Szukacie Oryginalnej atrakcji na swoje wesele? Sprawdźcie czym jest miłość do koktajli i latających butelek!

Nasze usługi to nie tylko wykonanie zadania, ale przede wszystkim rewelacyjna atmosfera przy barze oraz serwowanie koktajli
i zadowolenie kubków smakowych Państwa gości!

Każdy marzy o tym aby jego wesele było wyjątkowe, wyróżniające się od innych. Takie marzenie zdecydowanie spełni nasz Oryginalny Weselny Drink Bar. Możliwość skorzystania z usług profesjonalnego barmana, który jest gotowy spełniać wszelkie koktajlowe marzenia gości, to z pewnością wybicie się ze weselnych standardów. Czy warto jest inwestować w różnorodne gotowe rozwiązania oferowane na wszystkich imprezach?

Poproś o ofertę.

Dlaczego młodzi wybierają drink bar na wesele ?

Barman na wesele to jedna z najpopularniejszych atrakcji, jaką mają do dyspozycji goście weselni. Kolorowe drinki to świetny pomysł na urozmaicenie weselnego menu. Organizując wesele, oprócz obsługi kuchennej, zespołu muzycznego, warto pomyśleć także o dodatkowej osobie, jaką jest barman na wesele. Obecnie funkcjonują na rynku firmy, które oferują usługi barmańskie. Ich liczba stale się zwiększa. Barman na wesele to osoba, której obecność pnie się w rankingu warunków, jakie powinna spełniać wspaniała impreza weselna. Podczas gdy wyraźnie zmniejsza się konsumpcja wódki wśród gości weselnych, jednocześnie rośnie popularność usługi drink bar na weselu. Atrakcyjność drink baru zwiększa fakt, iż w ofercie znajdują się także napoje bezalkoholowe. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą lub nie mogą pić alkoholu. Na wesele zapraszane są także dzieci, które nie muszą być wyłączone z obsługi barmańskiej. Bar mobilny serwuje dla młodych gości drinki bezalkoholowe. Podobnie dla osób, które nie mogą spożywać alkoholu z powodów zdrowotnych lub kobiet w ciąży. Zatrudniony barman na wesele często ma za sobą ukończone specjalne kursy i szkolenia, dzięki czemu oferta jest bogata i zróżnicowana. Jednym słowem goście, który przybywają na wesele mogą spodziewać się, że ich preferencje smakowe zostaną zaspokojone. Dodatkową zaletą jest to, iż tego rodzaju profesjonalna obsługa barmańska to mobilny bar na wyposażeniu. Dzięki niemu barmani na wesele mogą w czasie imprezy pracować w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz w plenerze. Mobilny drink bar to wygoda i wyższy poziom obsługi gości podczas wesela. Decydując się na drink bar i obecność barmana na imprezę weselną zwykle możemy sami skomponować zestaw drinków i pyszne koktajle, które będzie serwować mobilny drink bar. Można także skorzystać z gotowych „szablonów”, czyli standardowych zestawów, które sprawdzały się już na innych weselach. Przede wszystkim, drink bar na wesele oznacza szeroki wybór. Bar będzie z pewnością często odwiedzanym przez gości miejscem, gdzie ponadto odbywać się będzie integracja bawiących się na tej imprezie. Często goście są włączani w prezentowane pokazy, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność całej imprezy.

Drink bar na wesele dla każdego!

Barman na wesele to nie tylko usługa, która ma za zadanie dopieścić podniebienia gości. W ofercie firm, które świadczą tego rodzaju usługi są także często pokazy barmańskie na weselu. Jest to atrakcja, która może zaskoczyć bawiących się gości i świetnie urozmaicić im zabawę. Często goście są włączani w prezentowane pokazy, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność całej imprezy. Show odbywa się w rytm muzyki, a wykonywane przez barmanów sztuczki zadziwiają niejednego. Wesele to okazja, podczas której szczególnie zależy nam na dobrej zabawie i zadowoleniu obecnych osób. Tego rodzaju atrakcja z pewnością sprawi, że przyjęcie ślubne będzie zapamiętane na długo również z takich względów. Warto skorzystać z takiej możliwości, jaką zapewnia profesjonalny i wyszkolony bar barman na wesele.

Barman na wesele cena ? Ile kosztuje drink bar?

Stając przed wyzwaniem organizacji wesela z pewnością musimy rozważyć koszty. Dotyczy to także bar serwisu. Wielu z nas zastanawia się jakie ceny wchodzą tutaj w grę. Trudno określić jednoznaczne ramy cenowe. Koszt może być zróżnicowany w zależności od firmy, ilości obsługiwanych osób, użytych produktów, lokalizacji imprez weselnych. Skorzystanie z usług, które oferuje bar barman nie wiąże się jednak z wysokimi kosztami. Cena może wahać się od kilkuset do ponad tysiąca złotych w przypadku, gdy wesele standardowo liczy 100 osób. Analizując dostępne oferty dobrze jest sprawdzić jaką opinią cieszy się dana firma oraz czy zatrudniani przez nią barmani posiadają odpowiednie kursy i szkolenia. Warto dokonać dobrego wyboru i kierować się renomą, gdyż dobry barman na wesele jest w stanie znacząco podnieść satysfakcję z zabawy. Zanim zdecydujemy możemy postawić na kontakt z wybraną firmą. Zwykle po zostawieniu danych osobowych możemy liczyć na szybki odzew i możliwość zapoznania się z ofertą, jaką zapewniają konkretni barmani na wesele. Cena jest zwykle kwestią do uzgodnienia. Zawsze warto dopytać o wszelkie szczegóły. Dopiero wówczas podpisujemy umowę i dokonujemy płatności na podany numer konta danej firmy.


Każdy klient jest dla Nas wyjątkowy, dlatego też nasza oferta dostosowywana jest do Twoich potrzeb!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego co robimy, masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami i umów na niezobowiązujące spotkanie!


Mamy siedzibę we Wrocławiu - działamy na terenie całej Polski.


0