Zastanawiacie się jak zaskoczyć gości na swojej imprezie? Nie wiecie jaką atrakcję wybrać na Wesele, Urodziny, Wieczór Panieński, Imprezę Firmową? Dziś opowiemy Wam o naszej pasji do latających butelek. Przedstawimy Wam czym tak naprawdę jest sztuka Flair i profesjonalny Pokaz Barmański. Odpowiemy również na najczęściej pojawiające się pytania o tę właśnie usługę, która od wielu lat cieszy się ogromnym powodzeniem. Zapraszamy do lektury.

Pokaz Flair Show – idealna atrakcja na każdą imprezę!

A pełnymi butelkami też Pan potrafi rzucać?
Ile Pan musiał trenować żeby nie upadało?
Dużo rozbił Pan tych butelek?

To chyba 3 najczęściej padające pytania, które zadają nam goście zaraz po pokazie barmańskim więc na start szybko na nie odpowiemy.

A pełnymi butelkami też Pan potrafi rzucać?

Tak ponieważ sztuka flair dzieli się na dwie kategorie: Working Flair i jak sama nazwa wskazuje jest to praca za barem. Wykonujemy triki z butelkami do połowy wypełnionymi płynem. Druga kategoria to Exhibition Flair gdzie płynu jest niewiele (około 15/20 ml) i tutaj możemy zaprezentować o wiele bardziej efektowne triki i nadać butelkom rotacji bez obaw, że coś się rozleje.

FLAIR SHOW

Zaskocz swoich gości niesamowitym pokazem! ???? Spektakularny pokaz barmański ???? może się stać jedną z piękniejszych atrakcji na Twoim ???????? weselu! Staniemy na wysokości zadania i sprawimy, że wszyscy będą się świetnie bawić! ????Zapraszamy do kontaktu!???? https://oryginalnybar.pl/kontakt-2/

Posted by OryginalnyBar.pl on Friday, June 7, 2019

Ile Pan musiał tak trenować żeby nie upadało?

Przez pierwsze kilka lat minumum 6/8 godzin dziennie, aby osiągnąć taki poziom jaki prezentujemy na pokazach trzeba było dużo poświęcić.

Dużo rozbił Pan tych butelek?

Chciałbym tyle zarobić ile rozbiłem 🙂

Czym tak naprawdę jest Pokaz Barmański?

Warto abyście poznali naszą krótką definicję pokazu barmańskiego, która powinna rozjaśnić Wam czym tak naprawdę jest ta atrakcja. Pokaz Barmański to widowiskowe show podczas którego barman w efektowny sposób miksuje koktajle. Podrzuca butelkami, sprzętem barmańskim, shakerami, lodem, szklankami. Prezentuje swoje najlepsze umiejętności, a to wszystko w rytm odpowiednio dobranej muzyki.

Nasi barmani to uczestnicy Mistrzostw Świata.

Pewnie zastanawiacie się kto wykonuje pokazy w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta: Tylko najlepsi!

Filip Ciszkowski to barman z ponad 9 letnim doświadczeniem. Miał okazje uczestniczyć w ponad 90 konkursach w Polsce i za granicą. Jak sam powtarza „Nie wyobrażam sobie życia bez latających butelek”.

Dariusz Owczarek ma na swoim koncie ponad 80 konkursów i w tym roku obchodzi mały jubileusz ponieważ 10 lat temu rozpoczął swoją karierę jako barman. Flair to jego największa pasja i uwielbia występy przed publicznością.

Obaj nasi barmani mieli okazje występować na Mistrzostwach Świata Roadhouse Flair. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów na świecie, który odbywa się w Londynie.

Ile trwa taki pokaz barmański?

Pokaz Flair show to zaledwie i aż 10 minut podrzucania butelkami. Musicie uwierzyć nam na słowo, że to idealny czas w którym barman jest w stanie oddać całą energię i rozkręcić publiczność do „czerwoności”. Po pokazie zawsze mamy przygotowany konkurs dla odważnych gości i kilka osób próbuje wykonać proste triki, pod okiem barmana.

Wtedy okazuje się „jak proste jest rzucanie butelkami” 🙂 Całość pokazu zamykamy w około 30 minut, w zależności od imprezy. Oczywiście każda oferta jest przygotowywana indywidualnie. Wielokrotnie podczas jednej realizacji wykonywaliśmy kilka pokazów więc zależy jakie macie oczekiwania. Na weselu proponujemy zawsze jedno show to w zupełności wystarcza.

Co potrzeba aby zorganizować Flair Show?

W zasadzie to potrzebne jest zaledwie kilka osób, kawałek przestrzeni (około 5 metrów kwadratowych) i sufit umieszczony powyżej 2,5 metra wysokości. Pewnie jesteście zaskoczeni, że tak mało? Ale to prawda ponieważ po ponad 800 wykonanych pokazach mamy naprawdę wielkie doświadczenie. Mieliśmy okazję występować na wielkich scenach dla ponad 500 osób jak również na wieczorach panieńskich w mieszkaniach gdzie rzucaliśmy dla 5 wspaniałych dziewczyn pod muzykę z głośników podłączonych do laptopa 🙂

Jakimś dziwnym trafem zawsze podczas wieczorów panieńskich pada pytanie:

„Czy barman będzie się rozbierać :)?”

Standardowo jeżeli jest to zorganizowana impreza z Dj’ejem lub orkiestrą potrzebujemy tylko informacji na jakim nośniku musimy dostarczyć muzykę do pokazu, ustawić światło i ustalić odpowiednią godzinę, o której musi odbyć się show. Bar Mobilny, maty zabezpieczające, cały asortyment do pokazu zapewniamy we własnym zakresie także jako organizatorzy nie musicie się o nic martwić.

Czy na sali jest strażak?

W naszych pokazach na finał zawsze podpalamy butelki i jak smok wawelski plujemy ogniem. Oczywiście jeżeli tylko sala na której odbywa się impreza wyłączy czujki dymu i nie ma rygorystycznych zasad, że musimy zorganizować strażaka. Kiedyś autentycznie ktoś na sali zapytał czy jest z nami strażak 🙂 Warto dopytać o ten element ponieważ każda sala ma swoje zasady. Sam pokaz bez finału z ogniem jest tak samo atrakcyjny dla publiczności także nie musicie się obawiać, że straci on na jakości.

Barman czy klaun z cyrku?

Wielokrotnie zdarzyło nam się, że goście przy barze mówią, że to co robimy jest podobne do żonglerki którą wykonuje klaun. Dość często pytają czy nie myśleliśmy o karierze w prawdziwym cyrku. Oczywiście cała sztuka flair jest podobna do żonglerki i może kojarzyć się to z akrobacjami cyrkowymi dlatego rozumiemy takie stwierdzenia.

Flair to jednak nie taka typowa żonglerka tylko naprawdę skomplikowane triki, których żeby się nauczyć nasi barmani spędzali po 6 do 8 godzin na salach treningowych szlifując swoje umiejętności. Nie obrażamy się gdy ktoś porówna nas do klaunów bo tak naprawdę cel mamy bardzo podobny: Zadowolić gości i sprawić im jak najwięcej radości + barmani dodatkowo promują poprzez flair kulturę picia koktajli i efektowną sztukę ich przygotowania. Zawsze staramy się wytłumaczyć różnice i uświadomić czym taka naprawdę jest rzucanie butelkami.

Żeby to poczuć trzeba to zobaczyć!

Moglibyśmy pisać bardzo dużo o naszej pasji życia jednak warto abyście po prostu to zobaczyli. Wideo nie oddaje prawdziwych emocji, które możecie poczuć tylko na żywo także jeżeli jeszcze nie zarezerwowaliście atrakcji na swoją imprezę to koniecznie piszcie z zapytaniem o wolne terminy i rezerwujcie to niesamowite show!


Zapytaj o dostępny termin ====> KONTAKT


POKAZ BARMAŃSKI FLAIR

Pokazy barmańskie to nasza specjalność????????Gwarantujemy, że latające butelki oraz shakery zrobią ogromne wrażenie zarówno na Was jak i na Waszych gościach❗????????????????Wasza impreza też może być wyjątkowa❗???? Wystarczy skontaktować się z nami i zapoznać z ofertą ????????https://oryginalnybar.pl/kontakt-2/Sprawdźcie nowy materiał wideo zmontowany przez Matyjak Wedding ???????? i pamiętajcie spieszcie się rezerwoać terminy, bo jest ich coraz mniej❗ Tak więc- widzimy sie przy barze ???? ????#dozobaczeniaprzybarze

Posted by OryginalnyBar.pl on Saturday, July 6, 2019

#dozobaczeniaprzybarze