Single Blog Title

This is a single blog caption

Święta Wielkanocne Oryginalnie!

Oryginalne Święta!

Święta Wielkanocne to przede wszystkim początek wiosny, choć zdarzały się również takie lata kiedy i śnieg się pojawiał. W tym roku chyba się nie zapowiada. Jajeczka pomalowane, koszyczek poświęcony i babka upieczona. Teraz pozostało oczekiwanie na świąteczną rozpustę.

Wielkanocne jajeczne szoty.

Oryginalne_święta_wielkanocne3Jak myślimy o Wielkanocy przypominają nam się same słodkości. Jajeczka, które chowa Zajączek, a dzieci szukają ich w całym domu. Te czekoladowe jajka można wykorzystać jeżeli skończyliśmy 18 lat. Wystarczy przekroić czekoladę i mamy idealne kieliszki na likier. Można je wypełnić Baileys’em – słodki likier na bazie Irlandzkiej Whiskey lub innym ulubionym likierem.

Oryginalne_święta_wielkanocne2Możecie również przygotować swój własny likier czekoladowy na te święta. Wystarczy, że rozpuścicie mleczną czekoladę, dodacie do niej odpowiednią ilość wódki czystej i słodkiej śmietanki (100 g. czekolady, 50 ml wódki, łyżka śmietanki). Proste? Wystarczy spróbować!

Świętujemy koktajlowo.

Mamy dla Was Koktajl świąteczny. Oczywiście będzie słodki i to totalna rozpusta kaloryczna. Do przygotowania będzie nam potrzebny wcześniej przygotowany likier czekoladowy, wódka i mleko.

Koktajl świąteczny OryginalnyBar1

Świąteczna Rozpusta*

Receptura:

50 ml Likier czekoladowy
25 ml Wódki czystej
50 ml mleka

Sposób przygotowania:

Wszystkie składniki umieść w szejkerze lub domowym słoiku i mocno wstrząśnij. Przelej do schodzonego kieliszka koktajlowego. Jeżeli wypijesz dwa pamiętaj, że będzie trzeba przebiec kilka kilometrów więcej po świętach :)

Na zdrowie.

Miksujcie w domu i pamiętajcie: Pijcie ODPOWIEDZIALNIE i ORYGINALNIE!

Z barmańskimi pozdrowieniami

Oryginalny Bar kropka pl

Zostaw komentarz

Facebook