Single Blog Title

This is a single blog caption

PornStar Martini na dzień Kobiet!

Brzmi niegrzecznie!

PornStar Martini brzmi niegrzecznie – TAK to prawda ale wystarczy raz spróbować ten koktajl aby się w nim zakochać. Nadchodzi kolejny weekend i już jutro wiele kobiet zaczyna świętować swoje święto. 8 marca to dzień kiedy wszystkie kobietki obsypywane są prezentami i bukietami kwiatów – najczęściej tulipanami. Oczywiście tak jak przy święcie Zakochanych, proponujemy aby kochać kobiety przez cały rok!

pornStarMartini_oryginalnybar1

Nigdy nie zrozumiesz kobiet!?

Istnieje mnóstwo żartów o kobietach i o tym że bardzo cieżko je zrozumieć. Każda z nich ma w ciągu miesiąca „te dni” kiedy lepiej jej nie drażnić, co jakiś czas ma „focha” po prostu o nic, prawie codziennie stają przed ledwo domykającą się szafą i nie wiedzą w co się ubrać, szykują się do wyjścia od 30 min do 1,5 godziny i gdy pytasz np. co się stało? odpowiadają – NIC! :) Tak to już jest z tymi naszymi kobietami. Nigdy ich nie zrozumiemy ale będziemy je kochać bez względu na wszystko! Bo czym byłby świat bez kobiet?!

8 marca dzień kobiet!

Już w ten weekend wiele kobiet na pewno będzie świętować swój dzień. Tydzień temu przedstawialiśmy wam koktajl, który idealnie nadaje się na babskie imprezki —->COSMOPOLITAN, a dzisiaj mamy dla Was jeszcze ciekawszą propozycję, która bije rekordy popularności na świecie. Niesamowicie egzotyczny z posmakiem wanilii – a mowa tutaj o PornStar Martini!

pornStarMartini_oryginalnybar8

W skład koktajlu wchodzi wódka waniliowa i tutaj podpowiemy Wam jak najlepiej przygotować ją samemu w domu. Myślicie, że to niesamowicie trudna sprawa?! Nic bardziej mylnego. Wystarczy, że kupicie laskę wanilii w sklepie i wrzucicie ją do swojej ulubionej wódki (nie musi być to drogi produkt). 1 laska wanilii powinna wystarczyć na 0,5 litra wódki. Odstawcie butelkę w ciepłe miejsce i po kliku dniach zobaczycie jak zmienia się kolor waszego trunku. Smak oczywiście również powinien Was zaskoczyć :)

Jeżeli już macie swoją własną wódkę waniliową to wystarczy dobrać jeszcze kilka składników i zabieramy się za przygotowanie naszego PornStar Martini! Receptura prosta, a składniki są ogólnodostępne. Także do dzieła!pornStarMartini_oryginalnybar5

PornStar Martini 

Receptura:

1 marakuja – owoc (dostępny w Tesco)
50 ml Wódka infuzowana wanilią
10 ml likier Passoa
10 ml sok z limonki
10 ml syrop waniliowy
kieliszek Prosecco

Sposób przygotowania:

Owoc marakui kroimy i wydrążamy do szejkera lub naszego domowego słoika. Dodajemy resztę składników oprócz Prosecco i wszystko dokładnie wstrząsamy z lodem. Przecedzamy przez podwójne sitko do schłodzonego kieliszka koktajlowego. Do osobnego kieszlika np. do wódki wlewamy schłodzone Prosecco. Dekorujemy połową marakui.

Na zdrowie Kobietki i oczywiście udanego świętowania w ten weekend.

Życzenia oficjalnie będziemy składać 8 marca!

Na koniec jeszcze jeden demotywator :)

pornStarMartini_oryginalnybar4

Miksujcie w domu i pamiętajcie: Pijcie ODPOWIEDZIALNIE i ORYGINALNIE!

Z barmańskimi pozdrowieniami

Oryginalny Bar kropka pl

Zostaw komentarz

Facebook