Poznaj opinie naszych klientów
i przekonaj się, że Oryginalny Bar
to doskonały wybór!

REKOMENDACJE

OryginalnyBar to gwarancja najwyższej jakości i zadowolenia klientów z oferowanych usług.

Pasja, doświadczenie i miłość do tego, co robimy to trzy najważniejsze składniki, dzięki którym Twoje wesele, urodziny i każda inna
impreza nabiorą wyjątkowego charakteru i niepowtarzalnej atmosfery satysfakcjonujących nawet najbardziej wymagających gości.

Pragniemy polecić Oryginalny Bar i Pana Dariusza Owczarka wszystkim przyszłym parom młodym, które tak jak i my chciałyby, aby ich wesele było wyjątkowe i niebanalne. Nasze wesele organizowane w dniu 6.06.2015 w Dziećmorowicach właśnie takie było m.in. dzięki niespodziance weselnej dla naszych gości w postaci pokazu barmańskiego wykonanego przez Pana Dariusza. Nieskromnie powiemy, że było to najlepsze wesele, na którym byliśmy. Spisał się Pan na medal!

Beata i Piotr, Lipiec 2015

Gorąco polecam!!! Jest to niesamowita atrakcja na weselu, daje gwarancję
zadowolenia gości i udanej imprezy. Obsługujący barmani byli przesympatyczni i kulturalni, zarówno swoją postawą jak i umiejętnościami reprezentowali najwyższy poziom!!! Goście sami wyrażali zadowolenie z obecności takiej atrakcji na weselu i możliwości otrzymania wymarzonego drinka przygotowanego specjalnie dla niego. Pokaz barmański zaskoczył wszystkich gości – pełen profesjonalizm.

Ewa Zdrzałka-Dąbrowska, Czerwiec 2015

Cóż tu dużo mówić, po prostu mistrzostwo świata! Nasze wesele przy współpracy z Oryginalnym Barem nabrało odpowiednich kształtów i rumieńców. Goście zachwyceni, a my jeszcze bardziej! Drinki prezentowały się i smakowały niesamowicie! Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalnego podejścia barmanów, co również nie umknęło uwadze gości. Panie Dariuszu, jest Pan mistrzem! Będziemy polecać Was wszystkim. Dziękujemy bardzo!

Magda i Marcin, Maj 2015

W imieniu salonów mody ślubnej Lisa Ferrera chciałbym podziękować Oryginalnemu za świetną współpracę oraz jakość wykonywanych usług. Pełny profesjonalizm połączony z przyjazną atmosferą – doskonał y partner.

Michał Kąciak, Styczeń 2015

Facebook