Single Blog Title

This is a single blog caption

Atrakcje na Wesele – Oryginalny Bar.pl

okladka_przewodnik-mlodej-pary-nr-33-690x892-oryginalny-bar

Przewodnik Młodej Pary

Czy wybraliście już swoje Atrakcje na Wesele?

Nowe wydanie Przewodnika Młodej Pary jest już dostępne na rynku, a w nim….Oryginalny Bar i najlepsze atrakcje na wesele. 

„Przewodnik Młodej Pary jest wyjątkową gazetą dla Narzeczonych. Istnieje od czasów „przed internetem”  i drukowany jest w cyklu półrocznym późną jesienią i wiosną. W ciągu 16 lat wydawania tysiące Młodych Par skorzystało z Bazy Firm, artykułów i porad Przewodnika Młodej Pary.” (źródło: http://www.przewodnikmp.pl/reklama/)

W Przewodniku Młodej Pary na pewno znajdziecie wszystkie najpotrzebniejsze informacje jak przygotować się do tego wyjątkowego dnia jakim jest Wesele m.in: Kalendarium przygotowań ślubnych, Kurs Przedmałżeński, Trendy na Wesele 2016, Ślubne przesądy i tradycje, Zasady rozsadzania gości oraz wiele innych. W najnowszym wydaniu pojawia się również Oryginalny Bar w zakładce „Atrakcje na Wesele”. (nasza wizytówka na stornie Przewodnika Młodej Pary –> OryginalnyBar.pl)

przewodnik-młodej-pary-atrakcje-weselne

Atrakcje na Wesele – Oryginalny Bar

Sesja okładkowa Przewodnika Młodej Pary

Na uwagę na pewno zasługuje przepiękna sesja okładkowa wykonana w Boutique Brajt Hotel, we Wrocławiu. Koniecznie zobaczcie całą sesję zdjęciową klikając—> TUTAJ!

 

TARGI ŚLUBNE WROCŁAW – 10 stycznia 2016!!!

Chcielibyśmy zaprosić wszystkie przyszłe Pary Młode na Targi Ślubne do wrocławskiej Hali Stulecia (ul. Wystawowa 1), które odbędą się już 10 stycznia 2016 roku. Oryginalny Bar już po raz drugi będzie miał okazję zaprezentować się wśród ponad 150 wystawców branży ślubnej. Na scenie głównej będą mieli Państwo okazje zobaczyć pokazy mody ślubnej, pokazy tańca oraz jedyne w swoim rodzaju  Barmańskie show w wykonaniu naszego barmana Dariusza Owczarek —-> Pokaz Barmański.

targi-slubne-wroclaw_

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2016

Nie pozostaje nam nic innego jak podziękować Wam wszystkim za ten wspaniały rok 2015 i z okazji zbliżających się Świąt życzyć wszystkiego Oryginalnego, dużo uśmiechu, miłości, wymarzonych prezentów pod choinką oraz samych sukcesów w nowym jeszcze lepszym roku 2016!

Z barmańskimi i świątecznymi pozdrowieniami

OryginalnyBar.pl

Zostaw komentarz

Facebook