Kursy Barmańskie

Czy myślałeś kiedyś jak to jest, być barmanem ? Jak to wszystko wygląda z jego punktu widzenia ? Oraz jak to się dzieje, że z połączenia kilku elementów powstają tak znakomite drinki ?

Oryginalny Bar umożliwi Ci zapoznanie się z tym światem, dzięki kursom na barmana. Poznaj tajniki pracy w środowisku koktajli i drinków. Kurs barmański to niecodzienna możliwość nauczenia się podstaw mieszania smaków, jak i przyrządzania odpowiednich struktur napojów. Dowiesz się jak łączyć poszczególne elementy, tak, aby zapewnić gościom nie tylko wrażenia smakowe, ale także wizualne. Dzięki naszym specjalistom, kurs na barmana umożliwi Ci czerpanie wiedzy od praktyków, oraz możliwość zadawania pytań odnośnie poruszanych tematów profesjonalistom.

Cena za kurs barmański

Oprócz wysokiej jakości szkolenia, wyróżnia nas także atrakcyjna cena. Kierując się zasadą proponowania wysokiej jakości usługi na każdą kieszeń, jesteśmy w stanie zaproponować odpowiedni kurs w zależności od wymagań i oczekiwań naszych klientów. Niezależnie od tego, czy planujesz firmowy event, czy prywatną imprezę, kurs barmański jest znakomitą formą rozrywki, która łączy przyjemne z pożytecznym. Zapewne nadarzy Ci się w życiu okazja, w której znajdziesz możliwość na pochwalenie się swoimi umiejętnościami barmańskimi. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi kursami na barmana oraz do wysyłania wszelkich zapytań. Z chęcią rozwiejemy Wasze wątpliwości oraz odpowiemy na przesłane pytania zarówno odnośnie samych kursów jak i cennika naszych usług.

Facebook